Einhell 4137872 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137872 Sűrített levegős tűzőgép szög 3000 dbEinhell sűrített levegős tapadó szegek 3000 db 40 mm3000 sűrített levegős szög " feltöltésként" a kézműves helyiségbe, műhelybe é...
Termékazonosító: 851974
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
Einhell
4137872
Sűrített levegős tűzőgép szög
3000 db
Einhell sűrített levegős tapadó szegek 3000 db 40 mm
3000 sűrített levegős szög " feltöltésként" a kézműves helyiségbe, műhelybe és garázsba, vagy ha gyors felújítási, felújítási munkákat kell végezni: a szögek minden Einhell sűrített levegős fogó- és szegezővel használhatók. A szögek 40 mm hosszúak. Az Einhell pneumatikus szegezővel vagy tackerrel az egyébként fárasztó kalapáccsal végzett munkavégzés gyorsan és egyszerűen elvégezhető: A műhelyben a fából vagy műanyagból készült elemek gyorsan rögzíthetők, valamint kerti fészerek és magaságyak építésénél is, amikor Az Einhell sűrítettlevegős fogó vagy szegező nélkülözhetetlen segítőtárs kerítések és rácsos rögzítések javításához, illetve felújítási és felújítási munkákhoz. A szögek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amely 40 milliméter hosszú szögekkel is tud dolgozni.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegős szögek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrített levegős szegezőhöz és sűrített levegős szegezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 40 mm · Súly: 1010 g
Package contents:
3000x szeg 40mm
| Hossz | 40 mm |
|---|---|
| Súly | 1010 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 851974 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381944 |
| Súly | 965 g |
| Vonalkód | 4006825504866 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.