Einhell 4137861 Sűrített levegős tűzőgép szög 1 db
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 4137861 Sűrített levegős tűzőgép szög 1 dbEinhell sűrített levegős csapókapcsok, 3000 db 5,7 x 40 mmMérete 5,7x40 mmEinhell sűrített levegős tűzőgépekhezEz a szöveg gépi f...
Termékazonosító: 851973
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
Einhell
4137861
Sűrített levegős tűzőgép szög
1 db
Einhell sűrített levegős csapókapcsok, 3000 db 5,7 x 40 mm
Mérete 5,7x40 mm
Einhell sűrített levegős tűzőgépekhez
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
3000 sűrített levegős kapocs a kézműves helyiség, a műhely és a garázs " feltöltéseként" , vagy ha gyorsan kell elvégezni a felújítási, felújítási munkákat: a szögek minden Einhell sűrített levegős tapadóval és szögezővel használhatók. A kapcsok 5,7 mm szélesek és 40 mm hosszúak. Az Einhell sűrített levegős tapadóval az egyébként hosszadalmas és sokszor nehéz körömmunkát igénylő munkák gyorsan és egyszerűen elvégezhetők: A műhelyben pillanatok alatt rögzíthetők a vezetékek vagy facsíkok, a háztartásban bútorok kárpitozhatók , és az Einhell lenyűgözőek a felújítás és felújítás területén. A kapcsok Einhell sűrített levegős tapadóval vagy szegezővel kombinálva vékony facsíkok, dekorok, fóliák, hornyolt táblák vagy nehéz textíliák rögzítéséhez. A bilincsek minden sűrített levegős szerszámhoz alkalmasak, amelyek 5,7 mm széles és 40 mm hosszú bilincsekkel működnek.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Einhell sűrített levegő bilincsek kompresszor tartozékként
Alkalmas minden Einhell sűrítettlevegős fogóhoz és sűrített levegős szögezőhöz
Technical specifications:
Méret, hossz: 40 mm · Súly: 2130 g
Package contents:
3000x kapocs 5,7 x 40 mm
| Hossz | 40 mm |
|---|---|
| Súly | 2130 g |
| Termék típus | Sűrített levegős tűzőgép szög |
| Termékazonosító | 851973 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381943 |
| Súly | 1.965 kg |
| Vonalkód | 4006825505788 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.