Akkus csavarozók
Einhell TH-CD 12-2 Li 4513660 Akkus fúrócsavarozó 12 V 1.3 Ah Lítiumion akkuval, Hordtáskával
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TH-CD 12-2 Li 4513660 Akkus fúrócsavarozó 12 V 1.3 Ah Lítiumion akkuval, Hordtáskával
Termékazonosító: 852054
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Típus | TH-CD 12-2 Li |
|---|---|
| Feszültség | 12 V |
| Kapacitás | 1.3 Ah |
| Technológia | Lítiumion |
| Vele szállított akkuk száma | 1 |
| Töltési idő | 3-5 óra |
| Üresjárati fordulat | (1./2. sebességfokozat) 0 - 350/0 - 1300 /perc |
| Forgatónyomaték (max.) | 24 Nm |
| Forgatónyomaték fokozatok | 19+1 |
| Szerszámbefogó | Gyorsbefogó tokmány |
| Fúrótokmány szorítási tartomány | 1 - 10 mm |
| Jellemzők | Akkuval |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Váltó típus | 2 sebességfokozat |
| Súly | 1 kg |
| Súly megjegyzés | Akkuval |
| Termék típus | Akkus fúrócsavarozó |
| Termékazonosító | 852054 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381921 |
| Súly | 1.96 kg |
| Vonalkód | 4006825592436 |
Akkus csavarozóinkkal könnyedén és gyorsan befejezheted mindennapi barkácsolásod! Makita, Bosch Professional, Einhell és Metabo márkák széles választékából válogathatsz. A 12V-os Bosch Professional GSR 12V-15 0601868109 fúrócsavarozó vagy az Einhell TE-SD 3,6/1 Li 4513501 csavarozó mind kiváló választás lehet. Válaszd ki a számodra legmegfelelőbb akkus csavarozót és kezdd el a munkát!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.