Fa- és sövényápolás
Einhell GH-EH 4245 Elektromos Sövénynyíró 420 W 450 mm
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell GH-EH 4245 Elektromos Sövénynyíró 420 W 450 mm
Termékazonosító: 851176
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 420 W |
| Vágásvastagság | 12 mm |
| Kés távolság | 16 mm |
| Blade length | 450 mm |
| Működés típus | Elektromos |
| Termék típus | Sövénynyíró |
| Termékazonosító | 851176 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1336926 |
| Súly | 3.21 kg |
| Vonalkód | 4006825585049 |
Tartsa rendben kertjét és fáit! Fa- és sövényápolás kategóriánkban megtalálja a legfontosabb eszközöket: kerti fűrész, ágvágó kés, láncfűrészek és sok más. A Bosch Home and Garden, Fiskars, Makita és Bahco márkájú termékek garantálják a minőséget és hatékonyságot. Válasszon az Ön igényeihez illő eszközt és könnyedén ápolja fáit és sövényeit.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.