Kerti munkagépek
Einhell Power X-Change GE-CT 18 Li Solo Akku Fűszegély nyíró Akku nélkül 18 V Vágási szélesség (max.): 240 mm
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Power X-Change GE-CT 18 Li Solo Akku Fűszegély nyíró Akku nélkül 18 V Vágási szélesség (max.): 240 mm
Termékazonosító: 851135
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Jellemzők | Akku nélkül |
|---|---|
| Működés típus | Akku |
| Feszültség | 18 V |
| Üresjárati fordulat | 8500 fordulat/perc |
| Technológia | Lítiumion |
| Vágási szélesség (max.) | 240 mm |
| Vágórendszer | Kés |
| Súly | 1.75 kg |
| Termék típus | Fűszegély nyíró |
| Termékazonosító | 851135 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1326176 |
| Súly | 2.68 kg |
| Vonalkód | 4006825588255 |
A kertészkedés nem mindig egyszerű, de a megfelelő kerti munkagépekkel sokkal könnyebb és hatékonyabbá válhat! Einhell, Gloria Haus und Garten, Makita, Bosch Home and Garden és STIGA márkák széles választékából biztosan megtalálhatod azokat a gépeket, amelyekkel a gyomlálás, fűnyírás, vágások vagy akár tótisztítás is gyerekjáték lesz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.