Fa- és sövényápolás
Einhell GC-CH 1846 Li-Solo Akku Sövénynyíró Akku nélkül Lítiumion 460 mm
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell GC-CH 1846 Li-Solo Akku Sövénynyíró Akku nélkül Lítiumion 460 mm
Termékazonosító: 851134
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Technológia | Lítiumion |
|---|---|
| Vágásvastagság | 11 mm |
| Kés távolság | 15 mm |
| Blade length | 460 mm |
| Jellemzők | Akku nélkül |
| Működés típus | Akku |
| Súly | 2 kg |
| Termék típus | Sövénynyíró |
| Termékazonosító | 851134 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1326172 |
| Súly | 2.58 kg |
| Vonalkód | 4006825588293 |
Tartsa rendben kertjét és fáit! Fa- és sövényápolás kategóriánkban megtalálja a legfontosabb eszközöket: kerti fűrész, ágvágó kés, láncfűrészek és sok más. A Bosch Home and Garden, Fiskars, Makita és Bahco márkájú termékek garantálják a minőséget és hatékonyságot. Válasszon az Ön igényeihez illő eszközt és könnyedén ápolja fáit és sövényeit.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.