Sarokcsiszolók
Einhell TE-AG 125 CE 4430860 Sarokcsiszoló 125 mm 1100 W
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TE-AG 125 CE 4430860 Sarokcsiszoló 125 mm 1100 W
Termékazonosító: 848915
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 990 Ft/db)
35 990 Ft
| Teljesítmény | 1100 W |
|---|---|
| Korong átmérő | 125 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 3000 - 11000 fordulat/perc |
| Kábelhossz | 3.00 m |
| Orsó tekercs | M14 |
| Hossz | 445 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 445 x 280 x 125 mm |
| Súly | 2.35 kg |
| Termék típus | Sarokcsiszoló |
| Termékazonosító | 848915 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1180989 |
| Súly | 3.175 kg |
| Vonalkód | 4006825577228 |
A sarokcsiszoló elengedhetetlen eszköze minden barkácsnak és szakembernek, aki fém, beton vagy fa munkálataiban jártas. Metabo, Bosch Professional, Makita, Einhell és Fein márkák széles választékából könnyedén megtalálhatod a megfelelő sarokcsiszolót igényeidhez. Hosszúnyakú mini sarokköszörűtől a PROXXON 28547 Micromot LWS-ig, vágóállványokon és csiszolópapíros sarokcsiszolókon keresztül számos modell közül választhatsz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.