Einhell TH-RH 900/1 SDS-Plus-Fúrókalapács 900 W Hordtáskával
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TH-RH 900/1 forgókalapács900 W Ütési energia (max.) 3 JMax. furat átmérő (Beton) 26 mmA TH-RH 900/1 pneumatikus kalapácsos mechanizmussal ellátott forgókalapács sokoldalú erőmű, amely nagyszabású ambiciózus csinálók számára jó...
Termékazonosító: 848898
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
900 W
Ütési energia (max.) 3 J
Max. furat átmérő (Beton) 26 mm
A TH-RH 900/1 pneumatikus kalapácsos mechanizmussal ellátott forgókalapács sokoldalú erőmű, amely nagyszabású ambiciózus csinálók számára jó, ha a ház építése, felújítása és vésése megtörténik. Kalapácsos fúrással, fúrással és vésővel rögzített vésővel három funkciója van az univerzális használatra. Az SDS-Plus tartó lehetővé teszi a fúrók és vésők gyors, szerszám nélküli cseréjét - és 3 joule teljesítménye kiváltja a 900 wattos motort. A robusztus alumínium hajtóműfejnek és a kiváló minőségű alkatrészeknek köszönhetően a TH-RH 900/1 egy igazi tartósságú futó, amelynek ereje hatalmasan növeli a szerszámhasználatot. Túlterheléses csúszó tengelykapcsolója biztosítja a magas munkabiztonságot, amely hirtelen fúróbilincsek esetén azonnal elindul. Az állandó és biztonságos kezelhetőség érdekében a kiegészítő fogantyú el van csavarodásgátlóval felszerelve. A szilárd, állítható fém fúrási mélységhatároló biztosítja a pontos megismételhető fúrási mélységet. A TH-RH 900/1 szépen és biztonságosan el van helyezve egy praktikus szállítási és tárolási tokban.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Elektromos szerszám jellemzők: Hordtáskával · Fordulatszám tartomány: 0 - 850 fordulat/perc · Funkciók: Forgáskikapcsolás,Ütéskikapcsolás · Fúró Ø (max.): (Beton) 26 mm · Méret, hossz: 305 mm · Méret, magasság: 402 mm · Méret, szélesség: 127 mm · Szerszámbefogó: SDS-Plus · Súly: 5.9 kg · Teljesítmény: 900 W · Termék típus: Fúrókalapács · Típus: TH-RH 900/1 · Váltó típus: 1 sebességfokozat · Ütési energia (max.): 3 J · Ütésszám (max.): 4100 /perc · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Fém mélységi ütköző · Szállító- és tároló táska.
| Típus | TH-RH 900/1 |
|---|---|
| Teljesítmény | 900 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Fordulatszám tartomány | 0 - 850 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 4100 /perc |
| Ütési energia (max.) | 3 J |
| Fúró Ø (max.) | (Beton) 26 mm |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Funkciók | Forgáskikapcsolás |
| Funkciók | Ütéskikapcsolás |
| Váltó típus | 1 sebességfokozat |
| Súly | 5.9 kg |
| Hossz | 305 mm |
| Szélesség | 127 mm |
| Magasság | 402 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 305 x 127 x 402 mm |
| Termék típus | Fúrókalapács |
| Termékazonosító | 848898 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1180012 |
| Súly | 5.88 kg |
| Vonalkód | 4006825593242 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.