Dimmer kapcsolók
Ehmann T73 Beépíthető dimmer
Gyártó: Ehmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ehmann T73 Beépíthető dimmer
Termékazonosító: 916547
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Termék típus | Beépíthető dimmer |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 2300 W |
| Tengely átmérő | 4 mm |
| Termékazonosító | 916547 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ehmann |
| Cikkszám | 551590 |
| Súly | 67 g |
A dimmer kapcsolók segítségével könnyedén szabályozhatja a fény intenzitását otthonában. Válasszon az Ehmann, Eltako, Sygonix, Müller és LogiLink márkák széles választékából falra szerelhető vagy beépíthető dimmereket, amelyek tökéletesen illeszkednek modern és hagyományos berendezésekhez egyaránt. A dimmer kapcsolók révén a megfelelő hangulatot teremtheti bármilyen alkalomra, legyen az romantikus vacsora vagy relaxáló film este.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.