Dimmer kapcsolók
Ehmann 2660x0009 Zsinóros dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: Halogén izzó, Izzó Fehér
Gyártó: Ehmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ehmann 2660x0009 Zsinóros dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: Halogén izzó, Izzó Fehér
Termékazonosító: 916551
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Termék típus | Zsinóros dimmer |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Min. csatlakozási teljesítmény | 20 W |
| Alkalmas | mechanikus transzformátor |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 500 W |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Halogén izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Izzó |
| Kapcsolási teljesítmény, izzó | 20 - 500 W |
| Kapcsolási teljesítmény (halogénlámpa) | 20-500 W |
| Szín | Fehér |
| Kivitel | Fázisvezérlés csúszkával |
| Kábelhossz | 1.80 m |
| Termékazonosító | 916551 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ehmann |
| Cikkszám | 551589 |
| Súly | 414 g |
A dimmer kapcsolók segítségével könnyedén szabályozhatja a fény intenzitását otthonában. Válasszon az Ehmann, Eltako, Sygonix, Müller és LogiLink márkák széles választékából falra szerelhető vagy beépíthető dimmereket, amelyek tökéletesen illeszkednek modern és hagyományos berendezésekhez egyaránt. A dimmer kapcsolók révén a megfelelő hangulatot teremtheti bármilyen alkalomra, legyen az romantikus vacsora vagy relaxáló film este.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.