Dimmer kapcsolók
Ehmann T46.03 Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: LED-es izzó, Energiatakarékos izzó, Izzó, Halogén izzó Fehér
Gyártó: Ehmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ehmann T46.03 Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: LED-es izzó, Energiatakarékos izzó, Izzó, Halogén izzó Fehér
Termékazonosító: 926294
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
| Termék típus | Beépíthető dimmer |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Min. csatlakozási teljesítmény | 3 W |
| Alkalmas | elektronikus transzformátor |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 150 W |
| Alkalmas fényforrásokhoz | LED-es izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Energiatakarékos izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Halogén izzó |
| Kapcsolási teljesítmény, LED | 3 - 50 W |
| Kapcsolási teljesítmény, energiatarékos lámpa | 15 - 150 W |
| Kapcsolási teljesítmény, izzó | 15 - 150 W |
| Kapcsolási teljesítmény (halogénlámpa) | 15-150 W |
| Tengely átmérő | 4 mm |
| Szín | Fehér |
| Hasonló RAL | 9010 |
| Termékazonosító | 926294 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ehmann |
| Cikkszám | 1299327 |
| Súly | 116 g |
A dimmer kapcsolók segítségével könnyedén szabályozhatja a fény intenzitását otthonában. Válasszon az Ehmann, Eltako, Sygonix, Müller és LogiLink márkák széles választékából falra szerelhető vagy beépíthető dimmereket, amelyek tökéletesen illeszkednek modern és hagyományos berendezésekhez egyaránt. A dimmer kapcsolók révén a megfelelő hangulatot teremtheti bármilyen alkalomra, legyen az romantikus vacsora vagy relaxáló film este.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.