Dimmer kapcsolók
Ehmann T39.07 Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: LED-es izzó, Energiatakarékos izzó, Izzó, Halogén izzó Fehér
Gyártó: Ehmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ehmann T39.07 Beépíthető dimmer Alkalmas fényforrásokhoz: LED-es izzó, Energiatakarékos izzó, Izzó, Halogén izzó Fehér
Termékazonosító: 926293
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Termék típus | Beépíthető dimmer |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Min. csatlakozási teljesítmény | 3 W |
| Alkalmas | mechanikus transzformátor |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 110 W |
| Alkalmas fényforrásokhoz | LED-es izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Energiatakarékos izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Halogén izzó |
| Kapcsolási teljesítmény, LED | 3 - 35 W |
| Kapcsolási teljesítmény, energiatarékos lámpa | 7 - 110 W |
| Kapcsolási teljesítmény, izzó | 7 - 110 W |
| Kapcsolási teljesítmény (halogénlámpa) | 7-110 W |
| Tengely átmérő | 4 mm |
| Szín | Fehér |
| Hasonló RAL | 9010 |
| Termékazonosító | 926293 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ehmann |
| Cikkszám | 1299325 |
| Súly | 126 g |
A dimmer kapcsolók segítségével könnyedén szabályozhatja a fény intenzitását otthonában. Válasszon az Ehmann, Eltako, Sygonix, Müller és LogiLink márkák széles választékából falra szerelhető vagy beépíthető dimmereket, amelyek tökéletesen illeszkednek modern és hagyományos berendezésekhez egyaránt. A dimmer kapcsolók révén a megfelelő hangulatot teremtheti bármilyen alkalomra, legyen az romantikus vacsora vagy relaxáló film este.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.