Acces Point
EDIMAX WAP1750 WAP1750 WLAN Access Point 1.75 GBit/s 5 GHz, 2.4 GHz
Gyártó: EDIMAX Pro
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EDIMAX WAP1750 WAP1750 WLAN Access Point 1.75 GBit/s 5 GHz, 2.4 GHz
Termékazonosító: 792074
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 84 990 Ft/db)
84 990 Ft
| Gyártói szám | WAP1750 |
|---|---|
| Kettős sávra képes | 2,4 GHz és 5 GHz |
| WLAN frekvencia | 5 GHz |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 450 MBit/s |
| WLAN átviteli sebesség, 5 GHz | 1.300 MBit/s |
| WLAN | 1.75 Gbit/s |
| Antennatípus | 3 db levehető |
| Gigabit LAN-ok száma | 2 x |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN szabvány | IEEE802.11ac |
| Csatlakozók | LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| LAN átviteli sebesség | 1 Gbit/s |
| Szélesség | 183 mm |
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 183 mm |
| PoE | IEEE 802.3at (25.5 W) |
| Termék típus | WLAN Access Point |
| Termékazonosító | 792074 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX Pro |
| Cikkszám | 1317413 |
| Súly | 1.44 kg |
| Vonalkód | 4710700929889 |
A gyors és megbízható internetkapcsolat elengedhetetlen a modern életben. Ezenkívül fontos, hogy hálózatunk biztonságos legyen és minden eszközünk hozzáférjen az internethez. Az Acces Point kategóriánkonban megtalálhatja a TP-LINK, EDIMAX Pro, Ubiquiti Networks, D-Link és TrendNet márkák széles választékát. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen szó otthoni vagy irodai használatról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.