WLAN adapterek, kártyák
EDIMAX EW-7612PIn WLAN kártya PCI-Express 300 MBit/s
Gyártó: EDIMAX
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EDIMAX EW-7612PIn WLAN kártya PCI-Express 300 MBit/s
Termékazonosító: 792745
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
| Gyártói szám | EW-7612PIn |
|---|---|
| WLAN | 300 MBit/s |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| Csatlakozók | PCI-Express |
| Szélesség | 653 mm |
| Magasság | 43 mm |
| WPS | Szoftver |
| USB csatlakozó | Nem |
| Termék típus | WLAN kártya |
| Termékazonosító | 792745 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX |
| Cikkszám | 993669 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 4710700928776 |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.