Switch-ek
EDIMAX ES-5800G V3 Hálózati switch 8 port 1 GBit/s
Gyártó: EDIMAX
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EDIMAX ES-5800G V3 Hálózati switch 8 port 1 GBit/s
Termékazonosító: 792744
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Átviteli ráta | 1 Gbit/s |
|---|---|
| 10/100/1000 Mbit/s | 8 x |
| Jumbo keret | Igen |
| Szélesség | 136 mm |
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 76 mm |
| Gyártói szám | ES-5800G V3 |
| Csatlakozók | RJ45 |
| Termék típus | Hálózati switch |
| Termékazonosító | 792744 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX |
| Cikkszám | 993288 |
| Súly | 297 g |
| Vonalkód | 4710700929193 |
A hálózatépítés alapjait képezik a switch-ek, amelyek lehetővé teszik több eszköz csatlakoztatását egyetlen hálózaton belül. Renkforce, D-Link, EDIMAX, ZyXEL és TP-LINK márkák széles választékából válogathatsz 5 portos Gigabit switch-ektől egészen egyszerű 3 porttal rendelkező modellekig. Válaszd ki a számodra legmegfelelőbb switch-et az igényeidhez, legyen szó otthoni vagy irodai hálózatépítésről!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.