WLAN adapterek, kártyák
EDIMAX EW-7811UAC WLAN stick USB 2.0 433 MBit/s
Gyártó: EDIMAX
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EDIMAX EW-7811UAC WLAN stick USB 2.0 433 MBit/s
Termékazonosító: 791998
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Gyártói szám | EW-7811UAC met antenne |
|---|---|
| WLAN | 433 MBit/s |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 150 MBit/s |
| WLAN átviteli sebesség, 5 GHz | 433 MBit/s |
| Kettős sávra képes | 2,4 GHz vagy 5 GHz |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN frekvencia | 5 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11ac |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Súly | 18 g |
| Szélesség | 20 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Hossz | 190 mm |
| Termék típus | WLAN stick |
| Termékazonosító | 791998 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX |
| Cikkszám | 1188098 |
| Súly | 230 g |
| Vonalkód | 4710700929865 |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.