WLAN adapterek, kártyák
EDIMAX EW-7811UTC WLAN stick USB 2.0 433 MBit/s
Gyártó: EDIMAX
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EDIMAX EW-7811UTC WLAN stick USB 2.0 433 MBit/s
Termékazonosító: 792000
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
| Gyártói szám | EW-7811UTC |
|---|---|
| WLAN | 433 MBit/s |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 150 MB/s |
| WLAN átviteli sebesség, 5 GHz | 433 MBit/s |
| Kettős sávra képes | 2,4 GHz vagy 5 GHz |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN frekvencia | 5 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11ac |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Súly | 54 g |
| Szélesség | 1.6 cm |
| Magasság | 0.7 cm |
| Hossz | 4 cm |
| Termék típus | WLAN stick |
| Termékazonosító | 792000 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX |
| Cikkszám | 1007566 |
| Súly | 57 g |
| Vonalkód | 4710700929766 |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.