Filctollak | Markerek
Edding 751 4-751-1-1001 Lakk jelölő Fekete 1 mm, 2 mm
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 751 4-751-1-1001 Lakk jelölő Fekete 1 mm, 2 mm
Termékazonosító: 48633
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Sapka színe | Fekete |
|---|---|
| Szár színe | Fehér |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Utántölthető | Nem |
| letörölhetetlen | Igen |
| Cserélhető hegy | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Írás színe | Fekete |
| Vonalvastagság | 2 mm |
| Vonalvastagság | 4 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Vonalvastagság | 1...2 mm |
| Termék típus | Lakk jelölő |
| Termékazonosító | 48633 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 774066 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 4004764793648 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.