Filctollak | Markerek
Edding 780 paint marker 4-780-1-1001 Lakk jelölő Fekete 0.8 mm
Gyártó: Edding
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Edding 780 paint marker 4-780-1-1001 Lakk jelölő Fekete 0.8 mm
Termékazonosító: 28761
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Termék típus | Lakk jelölő |
|---|---|
| Írás színe | Fekete |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Vonalvastagság | 0.8 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Vonalvastagság | 0.8 mm |
| Termékazonosító | 28761 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 528994 |
| Súly | 19.4 g |
| Vonalkód | 4004764793761 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.