Filctollak | Markerek
Edding 780 paint marker 4-780049 Lakk jelölő Fehér 0.8 mm
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 780 paint marker 4-780049 Lakk jelölő Fehér 0.8 mm
Termékazonosító: 28759
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Termék típus | Lakk jelölő |
|---|---|
| Írás színe | Fehér |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Vonalvastagság | 0.8 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Vonalvastagság | 0.8 mm |
| Termékazonosító | 28759 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 528978 |
| Súly | 21.6 g |
| Vonalkód | 4004764023066 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.