Edding 3000 4-3000-1-1001 Permanent marker Fekete Vízálló: Igen
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 3000 4-3000-1-1001 Permanent marker Fekete Vízálló: Igen edding 3000 állandó marker feketeAzonnal üzemkészA marker hengere 100%-ban újrahasznosított alumíniumból (PCR) készült.A kupak a tengely végére helyezhető, így az...
Termékazonosító: 28754
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
edding 3000 állandó marker fekete
Azonnal üzemkész
A marker hengere 100%-ban újrahasznosított alumíniumból (PCR) készült.
A kupak a tengely végére helyezhető, így az nem veszhet el.
Széles színválaszték
Kiváló minőségű márkás termék
Made in Germany
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
A Permanentmarker tusok magas követelményekre számítanak: nagyon gyorsan száradnak, fényállóak, áttörölhető és vízálló. Ezáltal a tollak nagyon jól alkalmazhatók feliratozáshoz, jelöléshez, színezéshez és jelzéshez szinte minden agyagon, fémen, üvegen és műanyagon is. A modell kúposan kialakított műanyag heggyel rendelkezik és nagyon jól alkalmazható nyáklapok előkészítéséhez, mindenekelőtt akkor, ha erősebb vezetősávokra és felületekre van szükség.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Hegy kivitel: #####Rundspitze · Nyél anyaga: Alumínium · Packaging type (office): #####Blisterverpackung · Szár színe: Fehér · Termék típus megjelölés: Permanentmarker · Utántölthető: Igen · Vízálló: Igen · letörölhetetlen: Igen · Áttűzhető sapka: Igen · Írás színe: Fekete · Író folyadék leírása: alacsony szagú tinta
| Vízálló | Igen |
|---|---|
| Írás színe | Fekete |
| Vonalvastagság (max.) | 3 mm |
| Vonalvastagság (min.) | 1.5 mm |
| Hegyforma | Gömbölyű |
| Termék típus | Permanent marker |
| Termékazonosító | 28754 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 528919 |
| Súly | 20.3 g |
| Vonalkód | 4004764100798 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.