Filctollak | Markerek
Edding 3000 4-3000-1-1002 Permanent marker Piros Vízálló: Igen
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 3000 4-3000-1-1002 Permanent marker Piros Vízálló: Igen
Termékazonosító: 28753
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
| Vízálló | Igen |
|---|---|
| Írás színe | Piros |
| Vonalvastagság (max.) | 3 mm |
| Vonalvastagság (min.) | 1.5 mm |
| Hegyforma | Gömbölyű |
| Termék típus | Permanent marker |
| Termékazonosító | 28753 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 528907 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4004764100828 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.