UV filctoll Edding 8280, vonalvastagság: 1,5 - 3 mm
Gyártó: Edding
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
UV jelölő, EDDING 8280 SecuritasKizárólag UV fénynél láthatóUV jelölő kör alakú heggyel, permanens speciális tussal. Szinte minden felület jelöléséhez.Műszaki adatok: Gyártói szám: 8280 · Hegyforma: Gömbölyű · Jelöl...
Termékazonosító: 28745
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
Kizárólag UV fénynél látható
UV jelölő kör alakú heggyel, permanens speciális tussal. Szinte minden felület jelöléséhez.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: 8280 · Hegyforma: Gömbölyű · Jelölőfilc típus: UV jelölő · Szín: Átlátszó · Tartalom: 1 db · Vonalvastagság (max.): 3 mm · Vonalvastagság (min.): 1.5 mm
| Áttűzhető sapka | Igen |
|---|---|
| Csíptetővel | Nem |
| Gyorsan szárad | Igen |
| Markolat zóna kivitel | kerek |
| Fényálló | Igen |
| Nyél anyaga | Alumínium |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Utántölthető | Nem |
| letörölhetetlen | Igen |
| Néhány napig nyitva maradhat szárítás nélkül | Igen |
| Cserélhető hegy | Nem |
| Vízálló | Igen |
| Letörölhető | Nem |
| Írás színe | Színtelen |
| Vonalvastagság | 1.5 mm |
| Vonalvastagság | 3 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Vonalvastagság | 1,5 - 3 mm |
| Termék típus | UV jelölő |
| Termékazonosító | 28745 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 528752 |
| Súly | 21 g |
| Vonalkód | 4004764859566 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.