Filctollak | Markerek
Edding 360 4-3600001 Táblafilc Fekete 1 db
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 360 4-3600001 Táblafilc Fekete 1 db
Termékazonosító: 791611
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 925 Ft/db)
925 Ft
| Írás színe | Fekete |
|---|---|
| Vonalvastagság | 1.5 mm |
| Vonalvastagság | 3 mm |
| Utántölthető | Igen |
| Fényálló | Igen |
| Gyorsan szárad | Igen |
| Néhány napig nyitva maradhat szárítás nélkül | Igen |
| Cserélhető hegy | Igen |
| Író folyadék leírása | geruchsarme Tinte auf Alkoholbasis, butylacetatfrei |
| Csíptetővel | Nem |
| Szár színe | Szürke |
| Nyomtató mechanikával | Nem |
| Áttűzhető sapka | Igen |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Markolat zóna kivitel | kerek |
| Termék típus megjelölés | 360 |
| Szöveges termékmegnevezés | Whiteboardmarker 360 |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Termék típus | Táblafilc |
| Termékazonosító | 791611 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 331281 |
| Súly | 15 g |
| Vonalkód | 4004764391257 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.