Autógumi tárolás, védelem
Edding Reifenmarker 8050 4-8050049 Ipari jelölő Fehér 2 mm, 4 mm
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding Reifenmarker 8050 4-8050049 Ipari jelölő Fehér 2 mm, 4 mm
Termékazonosító: 924791
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
| Szár színe | Fehér |
|---|---|
| Fényálló | Igen |
| Nyél anyaga | Alumínium |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| Vízálló | Igen |
| Írás színe | Fehér |
| Vonalvastagság | 2 mm |
| Vonalvastagság | 4 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Író folyadék leírása | permanente, geruchsarme, lackartig deckende Pigmenttinte |
| Termék típus megjelölés | 8050 |
| Termékalkalmazás | Reifen, Gummiteilen |
| Szöveges termékmegnevezés | Reifenmarker 8050 |
| Termék típus | Abroncsjelölő |
| Termékazonosító | 924791 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 1270922 |
| Súly | 23 g |
Autógumi tárolás és védelem - tartsa gumijait hibátlan állapotban! A kategóriánkban megtalálja a legmegfelelőbb megoldásokat gumiabroncsainak hosszú távú gondoskodására. Conrad, Edding, IWH, Hazet és HP Autozubehör márkák termékei között biztosan találja azt, ami megfelel az igényeinek. Gumiabroncs védőhuzatoktól kerék tároló táskákig, fali tartókig és állványokig széles választékban vásárolhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.