Csavaros és hüvelyes kapocslécek
econ connect LPV25S14 Rugós kapocsléc Össz pólusszám 14 Sorok száma 2 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect LPV25S14 Rugós kapocsléc Össz pólusszám 14 Sorok száma 2 1 db
Termékazonosító: 852723
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 185 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
185 Ft
| Kivitel | Nyáklap csatlakozó |
|---|---|
| Jellemzők | Lapos kábelkezdettel |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Sorok száma | 2 |
| RM | 2.54 mm |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Pólusok száma sorozatonként | 7 |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Szín | Fekete |
| Ház anyaga | PBT |
| Gyártói szám | LPV25S14 |
| Tartalom | 1 db |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Gyártói szám | LPV25S14 |
| Össz pólusszám | 14 |
| Ipari termék | Nem |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Pólusszám | 14 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Rugós kapocsléc |
| Termékazonosító | 852723 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1400952 |
| Súly | 1.37 g |
| Vonalkód | 2050003717991 |
Csatlakoztassa elektronikáját megbízhatóan és hatékonyan! Ezen az oldalon megtalálja a Harting, econ connect, Lumberg, ASSMANN WSW és FCI márkák kiváló minőségű csavarost és hüvelyes kapocsléceit. Precíziós hüvelysorok, különböző pólusszámokkal és méretekben, garantálják az elektromos áramkörök biztonságos és megbízható összekötését. Válassza ki a megfelelő kapocslécet projektjének igényeinek megfelelően!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.