Beépített USB-A aljzat Alj, beépíthető, vízszintes USBBUVA 1 port USBBUVA econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített USB-A aljzat Alj, beépíthető, vízszintes USBBUVA 1 port USBBUVA econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850734
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
445 Ft
| Gyártói szám | USBBUVA |
|---|---|
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Gyártói szám | USBBUVA |
| Anyag | PBT |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Névleges feszültség | 30 V |
| Névleges áram | 1 A |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -55 ... +105 °C |
| Ház anyaga | Vörösréz ötvözet |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850734 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311468 |
| Súly | 2.5 g |
| Vonalkód | 2050002982185 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.