Beépített USB-A aljzat SMD 90G Alj, beépíthető, vízszintes UBU2AWS 1 port UBU2AWS econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített USB-A aljzat SMD 90G Alj, beépíthető, vízszintes UBU2AWS 1 port UBU2AWS econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850730
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
625 Ft
| Gyártói szám | UBU2AWS |
|---|---|
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | UBU2AWS |
| Anyag | Nylon |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 1.5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +85 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850730 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311463 |
| Súly | 1.8 g |
| Vonalkód | 2050002981607 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.