USB adapterek
Beépített aljzat USB-B SMD 180Gr. Alj, beépíthető, függőleges UBU1BSMDH 1 port UBU1BSMDH econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített aljzat USB-B SMD 180Gr. Alj, beépíthető, függőleges UBU1BSMDH 1 port UBU1BSMDH econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 565 Ft/db)
565 Ft
| Gyártói szám | UBU1BSMDH |
|---|---|
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | UBU1BSMDH |
| Anyag | Nylon |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 1.5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +85 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311462 |
| Súly | 3.45 g |
| Vonalkód | 2050002982802 |
USB adapterekkel egyszerűen bővítheti számítógépét vagy laptopját új funkciókkal! Válasszon USB 2.0 és USB 3.0 adaptereket Cliff, encitech, Schlegel, Renkforce és econ connect márkák széles választékából. Az átalakítók segítségével csatlakoztathatja régi eszközöket, például RS485 interfészes berendezéseket modern számítógépekhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.