IC foglalatok
econ connect PLCC68SMDR PLCC68SMDR SMD PLCC foglalat Raszterméret: 1.27 mm Pólusszám: 68 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect PLCC68SMDR PLCC68SMDR SMD PLCC foglalat Raszterméret: 1.27 mm Pólusszám: 68 1 db
Termékazonosító: 850690
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Pólusszám | 68 |
|---|---|
| RM | 1.27 mm |
| Anyag | Polifenilén-szulfid |
| Hossz | 30.82 mm |
| Szélesség | 30.82 mm |
| Méret | (H x Sz) 30.82 mm x 30.82 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | SMD PLCC foglalat |
| Termékazonosító | 850690 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311413 |
| Súly | 2.65 g |
| Vonalkód | 2050002974739 |
Az IC foglalatok segítségével könnyedén csatlakoztathatja az integrált áramköri chip-eket elektronikus készülékeihez. Kínálatunkban megtalálhatóak a leggyakoribb méretekben és pólusszámokban, többek között Econ Connect, TRU COMPONENTS, W & P Products, ASSMANN WSW és Yamaichi márkák termékei. Válasszon az RM 7.62 mm-es vagy RM 15.24 mm-es foglalatok közül, amelyek 18, 28 vagy 40 pólusú kivitelben kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.