Kisfeszültségű tápdugók
econ connect DC8J10 Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, vízszintes 1 mm 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect DC8J10 Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, vízszintes 1 mm 1 db
Termékazonosító: 850659
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 295 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
295 Ft
| Névleges áram | 2 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 2 A |
| Gyártói szám | DC8J10 |
| Gyártói szám | DC8J10 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó | Forrfüles |
| Névleges feszültség | 20 V/DC |
| Tű átmérő | 1 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 850659 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311363 |
| Súly | 0.58 g |
| Vonalkód | 2050002979802 |
Kisfeszültségű tápdugók széles választékával segítjük a projektek megvalósítását! TRU COMPONENTS, BKL Electronic, econ connect, Cliff és Lumberg márkák kiváló minőségű dugóit kínáljuk, melyek tökéletesen illenek elektronikus eszközökhöz, játékokhoz és egyéb berendezésekhez. Válasszon a hajlított, beépíthető vagy SNAP-IN típusú dugók közül, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.