USB adapterek
USB A alj Alj, beépíthető, vízszintes UBU1ASMD 1 port UBU1ASMD econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
USB A alj Alj, beépíthető, vízszintes UBU1ASMD 1 port UBU1ASMD econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850474
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 355 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
355 Ft
| Gyártói szám | UBU1ASMD |
|---|---|
| Típus | A |
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | SMT |
| Gyártói szám | UBU1ASMD |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 1,5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -55 - +60 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850474 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303896 |
| Súly | 1.88 g |
| Vonalkód | 2050002927773 |
USB adapterekkel egyszerűen bővítheti számítógépét vagy laptopját új funkciókkal! Válasszon USB 2.0 és USB 3.0 adaptereket Cliff, encitech, Schlegel, Renkforce és econ connect márkák széles választékából. Az átalakítók segítségével csatlakoztathatja régi eszközöket, például RS485 interfészes berendezéseket modern számítógépekhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.