RJ45 csatlakozó törésgátló, bézs, econ connect SB8BG
Gyártó: econ connect
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Műszaki adatok: Csatlakozó: Dugaszoló csatlakozó · Csatlakozó típus: RJ45 tartozék · Gyártói szám: SB8BG · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · RoHS konform: Igen · Szín: Bézs · Tartalom: 1 db...
Termékazonosító: 488898
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 95 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
95 Ft
Csatlakozó: Dugaszoló csatlakozó · Csatlakozó típus: RJ45 tartozék · Gyártói szám: SB8BG · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · RoHS konform: Igen · Szín: Bézs · Tartalom: 1 db
| Gyártói szám | SB8BG |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Bézs |
| Csatlakozó | Dugaszolós csatlakozó |
| Gyártói szám | SB8BG |
| Kivitel | Törésgátló hüvely |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | RJ45 tartozék |
| Termékazonosító | 488898 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303891 |
| Súly | 2.5 g |
| Vonalkód | 2050002927919 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.