USB adapterek
USB A alj Alj, beépíthető, függőleges UBU1AH 1 port UBU1AH econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
USB A alj Alj, beépíthető, függőleges UBU1AH 1 port UBU1AH econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850468
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 285 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
285 Ft
| Gyártói szám | UBU1AH |
|---|---|
| Típus | A |
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Gyártói szám | UBU1AH |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 1,5 A |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -55 - +60 °C |
| Ház anyaga | Sárgaréz ónozott |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850468 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303886 |
| Súly | 1.73 g |
| Vonalkód | 2050002928817 |
USB adapterekkel egyszerűen bővítheti számítógépét vagy laptopját új funkciókkal! Válasszon USB 2.0 és USB 3.0 adaptereket Cliff, encitech, Schlegel, Renkforce és econ connect márkák széles választékából. Az átalakítók segítségével csatlakoztathatja régi eszközöket, például RS485 interfészes berendezéseket modern számítógépekhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.