Kisfeszültségű tápdugók
econ connect DCE5BP Kisfeszültségű csatlakozó Sasszé alj, egyenes 2.5 mm 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect DCE5BP Kisfeszültségű csatlakozó Sasszé alj, egyenes 2.5 mm 1 db
Termékazonosító: 850444
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 955 Ft/db)
955 Ft
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | DCE5BP |
| Gyártói szám | DCE5BP |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fémes |
| Nyílás Ø | 5.6 mm |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Tű átmérő | 2.5 mm |
| Kivitel | Sasszé alj, egyenes |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 850444 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303454 |
| Súly | 3.2 g |
| Vonalkód | 2050002925335 |
Kisfeszültségű tápdugók széles választékával segítjük a projektek megvalósítását! TRU COMPONENTS, BKL Electronic, econ connect, Cliff és Lumberg márkák kiváló minőségű dugóit kínáljuk, melyek tökéletesen illenek elektronikus eszközökhöz, játékokhoz és egyéb berendezésekhez. Válasszon a hajlított, beépíthető vagy SNAP-IN típusú dugók közül, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.