Mérésadatgyűjtők
ebro 1601-0047-Z EBI 20-TE1-Set Hőmérséklet adatgyűjtő Mérési méret Hőmérséklet -30 - 70 °C
Gyártó: ebro
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ebro 1601-0047-Z EBI 20-TE1-Set Hőmérséklet adatgyűjtő Mérési méret Hőmérséklet -30 - 70 °C
Termékazonosító: 969233
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 146 990 Ft/db)
146 990 Ft
| Hőmérséklet felbontás | 0,1 °C |
|---|---|
| Mérési intervallum | 1 perc és 24 óra között |
| Memória | 1 csatorna; 40 000 mért érték |
| Tápellátás | 3 V-os lítium (CR2450) |
| Elem élettartam | 24 hónap, 15 perc mérési intervallummal 25 ° C-on |
| Érzékelő | NTC |
| Méret | (H x Sz x Ma) 69 x 48 x 22 mm |
| Súly | 45 g |
| Magasság | 22 mm |
| Hossz | 69 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -30 <bis/> 70 °C |
| Memória csatornánként | 40000 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvánnyal) |
| Csatlakozók | USB |
| Mérési méret | Hőmérséklet |
| Gyártói szám | EBI 20-TE1-Set |
| Mérési pontosság, hőmérséklet | 0.5 °C |
| Mérési időköz (max.) | 24 óra |
| Mérési időköz (min.) | 1 perc |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 70 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -30 °C |
| Pontosság (hőmérsékletmérés) | ± 0,5°C (-20°C bis +40°C) |
| Ház típus | ABS |
| Mérési tartomány | hőmérséklet |
| Tápellátás | 1 db CR 2450 gombelem |
| Termék típus | Hőmérséklet adatgyűjtő |
| Termékazonosító | 969233 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ebro |
| Cikkszám | 101241 |
| Súly | 320 g |
Mérésadatgyűjtőkkel rögzítheti és elemzheti környezeti paramétereket, mint a hőmérséklet vagy a páratartalom. A VOLTCRAFT, ebro, Lascar Electronics, testo és TFA márkák széles választéka biztosít Önnek professzionális eszközöket, akár egyszerű adatgyűjtésre, akár komplex mérési feladatokra.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.