Vész kikapcsolók
Eaton M22-SOL-PVT45PMPI11Q PV kikapcsoló, Vészkikapcsoló védőgallérral 1 nyitó, 1 záró IP66, IP67, IP69 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton M22-SOL-PVT45PMPI11Q PV kikapcsoló, Vészkikapcsoló védőgallérral 1 nyitó, 1 záró IP66, IP67, IP69 1 db
Termékazonosító: 870871
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 50 990 Ft/db)
50 990 Ft
| Jellemzők | védőgallérral |
|---|---|
| Kireteszelés módja | Húzó reteszelés |
| Érintkező típus | 1 nyitó |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Szín | Piros |
| Beépítési átmérő | 22.5 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Védelmi típus | IP69 |
| Gyártói szám | M22-SOL-PVT45PMPI11Q |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 80 mm x 72 mm |
| Termék típus | PV kikapcsoló |
| Termékazonosító | 870871 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 709197 |
| Súly | 281 g |
| Vonalkód | 4015081469567 |
A vész kikapcsolók az automatizációs rendszerekben kulcsfontosságú elemek, amelyek gyors és hatékony beavatkozást tesznek lehetővé veszélyes helyzetekben. Kínálatunkban DECA, Schneider Electric, Eaton, BACO és TRU COMPONENTS márkák széles választékából válogathatók a legmegfelelőbb vész kikapcsolók. A termékek IP66, IP67, IP69 és IP69K védettségi osztályokkal rendelkeznek, így extrém környezeti feltételekben is megbízható működésre számíthat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.