Működtetőkészülékek
Eaton M22-A Rögzítő adapter előlapi rögzítéshez (Sz x Ma) 30 mm x 40.8 mm Fekete 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton M22-A Rögzítő adapter előlapi rögzítéshez (Sz x Ma) 30 mm x 40.8 mm Fekete 1 db
Termékazonosító: 40156
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 765 Ft/db)
765 Ft
| Jellemzők | előlapi rögzítéshez |
|---|---|
| Kivitel | 3 részes |
| Szín | Fekete |
| Beépítési átmérő | 22 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 40.8 mm |
| Méret | (Sz x Ma) 30 mm x 40.8 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | M22-A |
| Rögzítési mód | Elöl |
| Típus | M22-A |
| Termék típus | Rögzítő adapter |
| Termékazonosító | 40156 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 700241 |
| Súly | 3.5 g |
| Vonalkód | 2050000731181 |
Ezen az oldalon megtalálhatja a legelterjedtebb működtetőkészülékeket, amelyek elektronikus berendezések és rendszerek vezérlésére szolgálnak. Eaton, BACO, Siemens, TRU COMPONENTS és Schlegel márkák széles választékából válogathat, melyek között adapterlapok, kapcsolók, nyomógombok és forgatógombok is megtalálhatóak. Nézze meg kínálatunkat és válassza ki a megfelelőt az Ön igényeinek!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.