Villanyszerelő doboz beépíthető modulok
Eaton 101064 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 230 V/AC
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton 101064 Lépcsőház világítás időkapcsoló Kalapsínes 230 V/AC
Termékazonosító: 915646
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V/AC |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Kivitel | Kalapsínes |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 17.5 x 87 x 65 mm |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Termék típus | Lépcsőház világítás időkapcsoló |
| Termékazonosító | 915646 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 628067 |
| Súly | 57 g |
A beépíthető modulok kényelmes és hatékony megoldást kínálnak villanyszerelési projektekhez. Az Eltako, Zamel, Suevia, Hager és Legrand márkák széles választéka biztosítja a megfelelő időkapcsolókat, kapcsolókat és más funkciókat lépcsőházak, folyosók és egyéb helyiségek világításához. A moduláris rendszernek köszönhetően könnyedén bővítheti és testre szabhatja az elektromos rendszerét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.