Csengő transzformátorok
Eaton 272483 Csengő transzformátor 4 V/AC, 8 V/AC, 12 V/AC 2 A
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton 272483 Csengő transzformátor 4 V/AC, 8 V/AC, 12 V/AC 2 A
Termékazonosító: 922248
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 790 Ft/db)
9 790 Ft
| Kivitel | Kalapsínes |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Kimeneti feszültség | 4 V/AC |
| Kimeneti feszültség | 8 V/AC |
| Kimeneti feszültség | 12 V/AC |
| Névleges áram (max.) | 2 A |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36 x 90 x 60 mm |
| Termék típus | Csengő transzformátor |
| Termékazonosító | 922248 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 611848 |
| Súly | 378 g |
A csengő transzformátorok segítségével biztosíthatja az elektromos áram megfelelő feszültségét és teljesítményét a háztartási csengőkhöz. Válogasson a Wallair, Grothe, Hager, Zamel és Bittorf márkák széles választékából, melyek között megtalálhatja a 3 V/AC, 5 V/AC, 8 V/AC, 12 V/AC feszültségű transzformátorokat is. A kínálatban szerepelnek az 1.5 A és 5 A áramáteresztő képességű modellek is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.