Tartozékok
Eaton M22-XKDP Porvédő sapka Átlátszó 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton M22-XKDP Porvédő sapka Átlátszó 1 db
Termékazonosító: 979751
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
Műszaki adatok: Alkalmas: DG1 · Gyártói szín: Átlátszó · Hőmérséklet (max.): +70 °C · Hőmérséklet (min.): -25 °C
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | M22-XKDP |
| Termék típus | Porvédő sapka |
| Termékazonosító | 979751 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 2131578 |
| Súly | 0.51 g |
Az Automatizálás | Működtető- és jelzőkészülékek > Tartozékok kategóriában megtalálhatók az Eaton, Schneider Electric, TRU COMPONENTS, Idec és Bernstein márkák által gyártott kiegészítők. Ezek a termékek segítenek a pneumatikus rendszerek hatékonyabb működésében, biztosítva a megfelelő kapcsolási pontokat, jelzőket és egyéb szükséges alkatrészeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.