Eaton DXE-EXT-SET Konfigurációs modul Eaton DX
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton DXE-EXT-SET Konfigurációs modul Eaton DXkonfigurációs modulKonfigurációs modul a rámpaidő, a motorvédelem, a DE1 sebességindító vezérlő terminál funkciójának beállításához.Ez a szöveg gépi fordítással készült....
Termékazonosító: 851279
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
konfigurációs modul
Konfigurációs modul a rámpaidő, a motorvédelem, a DE1 sebességindító vezérlő terminál funkciójának beállításához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas: Eaton DX · Méret, hossz: 34 mm · Méret, szélesség: 43 mm · További műszaki adatok: DE1 változó sebességű indítóhoz alkalmas · Üzemi hőmérséklet: -10 °C - +50° C.
| Alkalmas | Eaton DX |
|---|---|
| Gyártói szám | 174621 |
| Gyártói szám | DXE-EXT-SET |
| Hossz | 34 mm |
| Szélesség | 43 mm |
| Kivitel | Csatlakozómodul |
| Termék típus | Konfigurációs modul |
| Termékazonosító | 851279 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1343644 |
| Súly | 69 g |
| Vonalkód | 4015081710768 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.