Frekvenciaváltók
Eaton Frekvencia átalakító DC1-344D1NN-A20CE1 1.5 kW 3 fázisú 400 V
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton Frekvencia átalakító DC1-344D1NN-A20CE1 1.5 kW 3 fázisú 400 V
Termékazonosító: 851305
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 290 990 Ft/db)
290 990 Ft
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 400 V |
|---|---|
| Kimenő teljesítmény (max.) | 1.5 kW |
| Frekvencia (max.) | 62 Hz |
| Frekvencia (min.) | 48 Hz |
| Hálózat | 3 fázisú |
| Frekvrencia tartomány | 48 Hz - 62 Hz |
| Névleges áram | 4.1 A |
| Magasság | 184 mm |
| Szélesség | 81 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Gyártói szám | DC1-344D1NN-A20N |
| Szűrő osztály | C3 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 124 x 81 x 184 mm |
| Gyártói szám | 185724 |
| Szűrőosztály/Védelmi fok | C1, C2, C3 |
| Hossz | 124 mm |
| Kimeneti feszültség | 400 V/AC |
| Termék típus | Frekvencia átalakító |
| Termékazonosító | 851305 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1343626 |
| Súly | 1.3 kg |
| Vonalkód | 4015081659043 |
A frekvenciaváltóknak köszönhetően pontosan szabályozhatja motorjainak fordulatszámát és így hatékonyabbá teheti a működésüket. Kínálatunkban megtalálható Peter Electronic, Siemens, C-Control, Schneider Electric és Eaton márkák frekvenciaváltói, melyek széles teljesítménytartományban elérhetőek 1.5 kW-tól akár 4 kW-ig is. Válasszon a motorjainak igényeihez illő modellt, és optimalizálja energiaszükségletét!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.