Tartósínek, kalapsínek
Eaton CL4 Kalapsín Lyuk nélkül Acéllemez 375 mm 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton CL4 Kalapsín Lyuk nélkül Acéllemez 375 mm 1 db
Termékazonosító: 874965
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Jellemzők | Lyuk nélkül |
|---|---|
| Anyag | Acéllemez |
| Anyagjellemző | Cinkezett |
| Alkalmas | CI sorozat, ház mérete 375<br> mm |
| Hossz | 375 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 7.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 375 x 35 x 7.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | CL4 |
| Termék típus | Kalapsín |
| Termékazonosító | 874965 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1308020 |
| Súly | 125 g |
| Vonalkód | 4015080385561 |
A Tartósínek és kalapsínek kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb márkák, mint a Rittal, Fibox, Spelsberg, Eaton és Fischer Elektronik termékei. HellermannTyton DELTA tartósíneinkkel, Szerelősíneinkkel és Rittal KL/AE-hez illeszthető TS35/15 tartósínekkel biztosítjuk az eszközeinek a megfelelő helyet és szerkezeti integritást. Válasszon a kínálatunkból a legmegfelelőbb tartósínt, kalapsínt és tartozékot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.