Jelzőoszlopok
Eaton Jelző oszlop elem 171389 SL7-BL24-A LED Narancs 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton Jelző oszlop elem 171389 SL7-BL24-A LED Narancs 1 db
Termékazonosító: 911310
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
| Sorozat | SL7 |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Világító kép | Villogó |
| Jelzés típus | Villanófény |
| Átmérő | 70 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP66 |
| Méret | (Ø) 70 mm |
| Fényszín | Narancs |
| Gyártói szám | SL7-BL24-A |
| Kalotta szín | Narancs |
| Termék típus | Jelző oszlop elem |
| Termékazonosító | 911310 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1188311 |
| Súly | 104 g |
A jelzőoszlopok segítségével egyszerűen és hatékonyan jelezheted a folyamatok állapotát, figyelmeztetéseket adhatsz ki vagy irányítást biztosíthatsz az üzemben. Werma Signaltechnik, TRU COMPONENTS, Eaton, Pfannenberg és Siemens márkák széles választéka közül kiválaszthatod a megfelelő jelzőoszlopot az igényeidhez. LED-es jelzőoszlopok piros/zöld, piros/sárga/zöld vagy más kombinációkban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.