Akusztikus jeladók
Eaton Jelzősziréna 171379 SL4-AP24 Hosszú hang, Pulzáló fény 24 V 100 dB
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton Jelzősziréna 171379 SL4-AP24 Hosszú hang, Pulzáló fény 24 V 100 dB
Termékazonosító: 905864
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Sorozat | SL4 |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Jelzés típus | Hosszú hang |
| Jelzés típus | Pulzáló fény |
| Védelmi típus | IP66 |
| Gyártói szám | SL4-AP24 |
| Zajkibocsátás (max.) | 100 dB |
| Termék típus | Jelzősziréna |
| Termékazonosító | 905864 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1188302 |
| Súly | 61 g |
| Vonalkód | 4015081679089 |
Az akusztikus jeladók fontos szerepet játszanak az automatizációs rendszerekben, figyelmeztetések és információközlés céljából. A Werma Signaltechnik, Eaton és Schabus márkák széles választékával biztosítjuk a megfelelő hangjelzést minden igénynek. Jelző zümmerzől, sireneken és jelző dudákon keresztül pontosan adhatja közre az üzenetet, legyen szó riasztásról vagy egyszerű figyelmeztetésről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.