Jelzőoszlopok
Eaton Jelző oszlop elem 171314 SL4-L24-G LED Zöld 1 db
Gyártó: Eaton
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eaton Jelző oszlop elem 171314 SL4-L24-G LED Zöld 1 db
Termékazonosító: 905347
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Sorozat | SL4 |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Világító kép | Tartós fény |
| Jelzés típus | Tartós fény |
| Átmérő | 40 mm |
| Jellemzők | LED |
| Védelmi típus | IP66 |
| Méret | (Ø) 40 mm |
| Fényszín | Zöld |
| Gyártói szám | SL4-L24-G |
| Kalotta szín | Zöld |
| Termék típus | Jelző oszlop elem |
| Termékazonosító | 905347 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eaton |
| Cikkszám | 1188235 |
| Súly | 57 g |
| Vonalkód | 4015081678549 |
A jelzőoszlopok segítségével egyszerűen és hatékonyan jelezheted a folyamatok állapotát, figyelmeztetéseket adhatsz ki vagy irányítást biztosíthatsz az üzemben. Werma Signaltechnik, TRU COMPONENTS, Eaton, Pfannenberg és Siemens márkák széles választéka közül kiválaszthatod a megfelelő jelzőoszlopot az igényeidhez. LED-es jelzőoszlopok piros/zöld, piros/sárga/zöld vagy más kombinációkban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.