Akkumulátor védők
EAL 84250 Akku leválasztó kapcsoló 6 V, 12 V, 24 V
Gyártó: EAL
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EAL 84250 Akku leválasztó kapcsoló 6 V, 12 V, 24 V
Termékazonosító: 925376
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 85 x 35 x 35 mm |
|---|---|
| Terhelhetőség (max.) | 100 A |
| Üzemi feszültség | 6 V |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Hossz | 85 mm |
| Szín | Arany |
| Szín | Zöld |
| Termék típus | Akku leválasztó kapcsoló |
| Termékazonosító | 925376 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EAL |
| Cikkszám | 1166122 |
| Súly | 138 g |
Akkumulátor védők segítségével megvéded autód elektromos rendszerét túlfeszültségtől és más káros hatásoktól. A BAAS, Kemo, Kunzer, Calima és EAL márkák kínálatában megtalálhatók a legkiválóbb autóba szerelhető túlfeszültség védők, mint például a Kemo M168 vagy a Voltcraft VC ÜSS12 V. Válassz az igényeidnek megfelelő modellt, és garantáld autód elektromos rendszerének hosszú élettartamát.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.