e-ast Inverter HighPowerSinus HPLS 1000-12 1000 W 12 V/DC - 230 V/AC
Gyártó: e-ast
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
e-ast Inverter HighPowerSinus HPLS 1000-12 1000 W 12 V/DC - 230 V/AC Szinusz hullámváltóAz inverter forrásból származik1000 WAz egyenfeszültség valódi szinuszos AC feszültség. Az érzékeny elektronikával rendelkező elektromos fogyasztó...
Termékazonosító: 919792
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 99 990 Ft/db)
99 990 Ft
Szinusz hullámváltó
Az inverter forrásból származik1000 WAz egyenfeszültség valódi szinuszos AC feszültség. Az érzékeny elektronikával rendelkező elektromos fogyasztók, például műholdas rendszerek, DVD-felvevők, orvostechnikai eszközök stb. Tiszta szinuszos feszültséget igényelnek - ez megegyezik a nyilvános hálózat feszültségével. A ClassicPoweru inverterei. A HighPower-Sinus sorozat ideális feszültségforrás mindenféle fogyasztó számára - természetesen mobil és megbízható.
Equipment:
Alacsony feszültségnél lekapcsolás az elem védelmére · Túlfeszültség esetén lekapcsolás · Túlterhelés- és rövidzárlat ellen védett
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bemenetek: csavaros csipeszek · Bemeneti feszültség: 12 V/DC (11 - 15 V) · Bemeneti feszültség (ofszet): 12 V/DC · Bemeneti áram (max.): 100 A · Csúcsteljesítmény: 2000 W · Hatékonyság névleges terhelésnél: 85 % · Hűtés típus: Ventilátor · Jel kimeneti forma: Tiszta szinuszhullám · Kimenet (tápegységek): Védőérintkezős dugalj · Kimeneti feszültség: 230 V/AC · Kimeneti frekvencia: 50 Hz · Méret, hossz: 360 mm · Méret, magasság: 110 mm · Méret, szélesség: 180 mm · Súly: 2.9 kg · Tartós áram: 98.0 A · Teljesítmény: 1000 W · Távirányító: Nem
Package contents:
Akkumulátor kábel m. Szemekhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Magasság | 110 mm |
|---|---|
| Hossz | 360 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Hűtés típus | Ventilátor |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Tiszta szinuszhullám |
| Gyártói szám | HighPowerSinus HPLS 1000-12 |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Tartós áram | 98.0 A |
| Hatékonyság névleges terhelésnél | 85 % |
| Bemeneti áram (max.) | 100 A |
| Távirányító | Nem |
| Csúcsteljesítmény | 2000 W |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC (11 - 15 V) |
| Súly | 2.9 kg |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 919792 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 514952 |
| Súly | 2.729 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.