e-ast Inverter CLS 600-24 600 W 24 V/DC - 230 V/AC
Gyártó: e-ast
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
e-ast Inverter CLS 600-24 600 W 24 V/DC - 230 V/AC
Termékazonosító: 964065
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Magasság | 65 mm |
|---|---|
| Hossz | 250 mm |
| Szélesség | 155 mm |
| Hűtés típus | Ventilátor |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Tiszta szinuszhullám |
| Gyártói szám | CLS 600-24 |
| Kimeneti feszültség | 230 V/AC |
| Teljesítmény | 600 W |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Dugaljak száma | 1 |
| Kimeneti frekvencia | 50 Hz |
| Tartós áram | 29.4 A |
| Hatékonyság névleges terhelésnél | 85 % |
| Bemeneti áram (max.) | 30 A |
| Távirányító | Nem |
| Csúcsteljesítmény | 1200 W |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC (22 - 28 V) |
| Súly | 1.6 kg |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 964065 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | e-ast |
| Cikkszám | 514950 |
| Súly | 1.435 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.